Hodnocení kuchařky

4.9
4,9 rating
4.9 z 5 hvězdiček (na základě 10 hodnocení)
Excellent90%
Very good10%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

Zdravé vaření je drahé, náročné a musíte shánět speciální ingredience? Vůbec ne! 🙂

S touto kuchařkou ušetříte čas i peníze. Pošleme vám ji bez poštovného a můžete ji do 30 dní zdarma vrátit.

  • Všechny ingredience jsme nakoupili v malém supermarketu a ani jednou jsme nevkročili do zdravé výživy. Navíc jsme dbali na to, aby ingredience byly co nejlevnější.
  • Recepty připravíte v průměru za 15 minut a 24 z 28 hlavních jídel připravíte z jednoho plechu, pekáče nebo pánve.
  • Kuchařku zašleme s dopravou zdarma a můžete nám ji bezplatně vrátit do 30 dní od doručení.
  • Všechny recepty v kuchařce schválili nutriční poradci.
promobook final

6 věcí, které o kuchařce musíte vědět

Ani jednou nevkročíte do zdravé výživy, protože na vše nakoupíte i na vesnici

Čestné skautské, že jsme na všechny recepty v kuchařce nakoupili jen v malém supermarketu, který máme nejblíže u domu. Vybírali jsme navíc ingredience, které jsou nejlevnější. Drtivou většinu receptů tak připravíte i z ingrediencí „co dům dal“, a máte tak o starost méně. 

Hlavní jídlo cca 30 Kč za porci

Snažili jsme se co nejvíce o to, aby ingredience byly nejen dostupné, ale i levné. Přitom jsou výsledné pokrmy stále vynikající. Chuť totiž nediktuje cena ingrediencí, ale jejich kombinace a úprava. Není sebemenší důvod k tomu, aby zdravé jídlo bylo drahé. Díky tomu s touto kuchařkou dokonce pravděpodobně ušetříte. A to ani nemluvíme o polévkách, pomazánkách atd. U nich se průměrná cena za porci pohybuje kolem 15 Kč.

Průměrný recept připravíte za 15 minut

Tady trochu pozor: Neplést si dobu přípravy s celkovou dobou vaření. Přesto: Většina receptů je jen o smíchání ingrediencí a jejich následném pečení a vaření. Přesto je průměrný recept do 30 minut na stole. 24 z 28 hlavních jídel připravíte v jednom plechu, pekáči nebo pánvi. Snadnější už to být nemůže.

V celé kuchařce je jen 40 g hladké mouky a 20 g cukru

Obsah mouky a cukru jsme snížili na nejpřísnější minimum. Používáme jen ty nejpřirozenější a nejzdravější ingredience. Zcela jsme se vyhnuli celozrnným, oříškovým a dalším moukám. Nepoužíváme sporný kokosový olej ani proteinové prášky. Budete vařit jen z masa, rostlin a mléčných výrobků.

Kuchařce se dostalo požehnání od nutričních poradců

Nespoléhali jsme se jen na vlastní úsudek. Přizvali jsme si i výživové poradce, abychom měli jistotu, že každý recept je opravdu zdravý. Můžete mít tedy jistotu, že vaše tělo získá s každým jídlem nejen energii, ale i potřebné vitamíny a minerály. 

O vaše nervy bude při vaření postaráno

Zní to divně, že ano? Ale i na to jsme mysleli. Kolikrát jste již otevřeli nějakou kuchařku, nalistovali recept a dali se do vaření, abyste zjistili, že se kuchařka sama od sebe zavřela? Nám to děsně pije krev. Proto jsme kuchařce dali čtvercový formát, díky kterému zůstane na lince nebo stolu otevřená. Taková prkotina, ale kolik klidu to člověku do života přinese.

Vyřešili jsme problémy, které vás nejvíce trápí

Schválně, jestli se v následujících řádcích najdete: Koupíte si kuchařku a vybafne na vás zástup ingrediencí jako je avokádo, krevety, dračí ovoce, jehněčí maso, lahůdkové droždí, quinoa, omáčka teriyaki a další ingredience, které doma nemáte.

A když už jsou v receptu obyčejné ingredience, které máte v lednici, tak je jich pro uvaření jídla potřeba hrozně moc. S mnoha recepty se navíc člověk musí kdovíjak dlouho babrat, aby se mohl vůbec najíst.

Rozhodli jsme se do toho hodit vidle.

Všechny ingredience v kuchařce koupíte v jakémkoliv supermarketu, navíc patří k těm nejlevnějším. Na každý recept vám bude stačit v průměru jen 7 ingrediencí, a to zcela bez kompromisu v chuti.

Uvaříte tak zdravé jídlo, které zasytí, a přesto ušetříte čas i peníze.

Víme, co děláme?

Před 6 lety jsme založili web www.carujeme.cz. Každý den jsme prohledávali celý internet křížem krážem a hledali jsme ty nejlepší recepty.

Rukama nám za tu dobu prošlo více jak 65 700 receptů. 5000 nejzajímavějších z nich jsme publikovali na našem webu a sdíleli je na naší Facebookové stránce, kterou k dnešnímu dni sleduje více jak 230 000 lidí. Tyto recepty byly sdíleny více jako 2,5 milionkrát. 

Věříme tedy, že máme dost zkušeností na to vědět, jaké recepty mají lidé rádi. Díky tomu jsme vytvořili tuto kuchařku.

0 milionu
sdílení našich receptů

Víme, jaké recepty jsou u vás nejpopulárnější a díky tomu jsme vytvořili tuto kuchařku.

0
receptů nám prošlo rukama

Tyto recepty musely splnit všechna naše přísná kritéria. V kuchařce najdete jen 100 nejlepších z nich.

Nekupujte zajíce v pytli a prolistujte si ukázku:

Budete 100% spokojení, nebo vám vrátíme peníze

Kuchařku můžete vrátit do 30 dní od doručení. Pokud se Vám nebude líbit, stačí ji jen donést na jednu z mnoha poboček Zásilkovny a zdarma odeslat. Nezaplatíte ani korunu za poštovné.

promobook final

Nejlepší cena jen u nás

Doprava zdarma

P.S. Toto je velmi omezená akce. Vytiskli jsme jen několik stovek této kuchařky, které jsou připravené k okamžitému odeslání. Jakmile budou vyprodány, bude trvat minimálně měsíc, než ji znovu naskladníme, takže nečekejte.

Není tu žádný „háček“.  Objednáním se nepřihlásíte k žádnému odběru novinek ani skrytým poplatkům.

P.P.S. Této kuchařce věříme natolik, že máte 30 dní na vyzkoušení receptů, a pokud nebudete spokojeni, stačí knížku odnést na jakoukoliv pobočku Zásilkovny, která má pobočky na každém rohu, a zcela zdarma nám ji poslat zpět. Nebudete platit ani korunu za poštovné, to zaplatíme my.

Hodnocení od zákazníků

No Title

5,0 rating
25. 12. 2019

Moc hezká, přehledná. Těším se až vyzkouším recepty 🙂

Petra

No Title

5,0 rating
18. 12. 2019

Je to výborná kuchařka a skvělý dárek nejen k vánocům pro kolegyně v práci

Pavel

No Title

5,0 rating
18. 12. 2019

ÚŽASNÁ, JEDINEČNÁ, PŘEHLEDNÁ. NEMOHU SE DOČKAT AŽ VŠECHNY RECEPTY VYZKOUŠÍM.

Marie

No Title

5,0 rating
17. 12. 2019

Včera sem zkoušela ty cheesecake skleničky a asi se mi o nich bude i zdát! 😀

Veroniika Divi

No Title

4,0 rating
17. 12. 2019

jeste sem nezkousela ale kucharka je nadherna a recepty vypadaji fakt snadne tesim se at vyzkousim

zuzka

Přidejte Vaše hodnocení